Ana SayfaGenel"İlhamımız Kadınlar"

“İlhamımız Kadınlar”

Sadece kendi dünyalarını değil; etkileşim içinde oldukları diğer kadınların da dünyasını değiştiren stil sahibi, güçlü ve başarılı kadınlar, Kadınlar Günü için özel bir projede bir araya geldi.

Yaklaşık 150 yıldır kadınların yaşamlarına ve stiline ilham olanMarks and Spencer “İlhamımız Kadınlar” diyerek ilham aldığı kadınları, geleceğin kadınlarına ilham vermek için bu özel projede buluşturdu.

Bu özel projenin diğer kadınlara ilham olması için Marks and Spencer’a yolculukta köprü olan AÇEV ise projenin sosyal sorumluluk destekçisi olarak yer aldı.

Marks & Spencer, çocukların güvenli, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe ulaşmaları için AÇEV’in faaliyetlerine her daim destek olan bir marka olarak;  Kadınlar Günü’nde de kadınların gücünü AÇEV aracılığıyla öne çıkarmak için çaba gösterdiğini bu proje ile vurguladı. Projeyle AÇEV’e destek olarak daha fazla kadına ilham olmaları sağlandı.

8 Mart Kadınlar Günü’nde gerçekleşen özel Kadınlar Günü yemeğiyle, diğer ilham veren kadınlara uzanmış oldu. Kadınlar Günü yemeğinde projede yer alan altı değerli kadına, iş ve sanat dünyasından başarılarıyla ilham olan birçok kadın eşlik etti. Oya Sener, Senem Başyurt, Ayşen Zamanpur, Zeynep Selgür, Arzu Kunt, Meriç Küçük, Selin Kutucular, Lale Onuk, Elif Tokdemir, Pınar Hotiç gibi isimler yemeğe katılan isimler arasındaydı.

Marks & Spencer, Kadınlar Günü aracılığıyla kadınlara ilham veren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar