Künye

YAYINCI
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI
CEM M. BAŞAR

YAYIN YÖNETİM DİREKTÖRÜ
ÇINAR OSKAY coskay-danisman@doganburda.com

YAYIN YÖNETMENİ
BEGÜM GÜRSOY bgursoy@doganburda.com

EDİTÖRLER
BERNA ABİK babik@doganburda.com
ZEYNEP GÜLER CEYLAN zceylan@doganburda.com

GÖRSEL YÖNETMEN
ERSİN AKPARMAK eakparmak@doganburda.com

MARKA MÜDÜRÜ
NİHAL AYAN nayan@doganburda.com

KATKIDA BULUNANLAR
Ahmet Ümit, Akın Ünal, Alper Kemal Özkorkmaz, Anıl Orcan, Avşar Gülener, Banu Tuna, Burak Kuru, Cansu Çamlıbel, Ceren Şehirlioğlu, Cüneyt Özdemir, Elçin Yahşi, Elif Key, Emre Yunusoğlu, Evrim Kuran, Eyüp Özel, Ezgi Başaran, Gizem Ergin, Gül Yılmaz, Hakan Atala, Hande Birsay, Hasan Bülent Kahraman, Kürşat Bayhan, Mirgün Cabas, Muhsin Akgün, Naim Dilmener, Oğul Türkkan, Paul Benjamin Osterlund, Sebati Karakurt, Seda Ercan, Selçuk Şamiloğlu, Serkan Ocak, Sinan Arslan, Yağmur Ödev, Yenal Bilgici, Zeynep Ünver

ANKARA TEMSİLCİSİ
Erdal İpekeşen
Tel: 0312 207 00 70

YÖNETİM
TÜZEL KİŞİ TEMSİLCİSİ
Mehmet Rauf Ateş

SATIŞ DİREKTÖRÜ
Mehmet Taşkın

FİNANS DİREKTÖRÜ
Didem Kurucu

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ
SEREN URUN

REKLAM
REKLAM GRUP BAŞKANI
NİSA ASLI ERTEN ÇOK ÇA

SATIŞ KOORDİNATÖRÜ
SEDA ERDOĞAN DAL, ZEYNEP RENDECİ

SATIŞ MÜDÜRÜ
ALTUĞ SELÇUK, BURCU ACAVUT,
BERİL GÜROĞLU SÖZKESEN, ŞERİFE DÖKMETAŞ

REKLAM TEKNİK
AYFER KAYGUN BUKA Tel: 0212 336 53 62
ŞABAN YAZIR Tel: 0212 336 53 61

REZERVASYON
Tel: 0212 336 53 00-57-59
Faks: 0212 336 53 92-93

ANKARA REKLAM BÖLGE TEMSİLCİSİ
SEZİNUR BALIKÇIOĞLU Tel: 0312 207 00 72-73
HEDEF SAYFALAR Tel: 0212 336 53 70
Faks: 0212 336 53 91
Trump Towers Kule 2 Kat: 21-24, 34387, Şişli, İSTANBUL

ULUSLARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
İTALYA: Mariolina Siclari T. +39 02 91 32 34 66 mariolina.siclari@burda.com
ALMANYA: Julia Mund T +49 89 92 50 31 97 Julia.Mund@burda.com, Michael Neuwirth T. +49 89 9250 3629 michael.neuwirth@burda.com
İSVİÇRE: Goran Vukota T. +41 44 81 02 146 goran.vukota@burda.com
FRANSA/LUKSEMBURG: Marion Badolle-Feick T. +33 1 72 71 25 24 marion.badolle-feick@burda.com
AVUSTURYA: Christina Bresler T +43 1 230 60 30 50 Christina.Bresler@burda.com
İNGİLTERE / İRLANDA: Jeannine Soeldner T. +44 20 3440 5832 jeannine.soeldner@burda.com
ABD / KANADA / MEKSİKA: Salvatore Zammuto T. +1 212 884 48 24 salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ
Trump Towers Kule 2 Kat: 21-24, 34387, Şişli, İstanbul
Tel: 0212 410 34 16 Faks: 0212 410 34 12
E-posta: istlife@doganburda.com

BASKI
Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
Dudullu Organize San. Bölgesi 1.Cad. No:16 Ümraniye-İSTANBUL
Tel: 444 44 03 • Fax: (0216) 365 99 07-08 • www.bilnet.net.tr
Sertifika No: 31345

DAĞITIM
Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş.
Tel: 0212 449 63 63

Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık FIPP üyesidir.

© İstanbul Life dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. İstanbul Life dergisinin isim ve yayın hakkı, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, illüstrasyon, harita ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

DB OKUR HİZMETLERİ HATTI
0212 478 03 00, okurhizmetleri@doganburda.com

DB Abone Hizmetleri Hattı: 0212 478 03 00, Faks: 0212 410 35 12-13
abone@doganburda.com www.doganburda.com
Pazar hariç her gün 09:00-22:00 saatlerinde hizmet verilmektedir.