Ana SayfaGenelİstanbul onsuz olmaz: İş Sanat çevrimiçi etkinliklerini sürdürüyor

İstanbul onsuz olmaz: İş Sanat çevrimiçi etkinliklerini sürdürüyor

Fiziken gidemesek de İş Sanat takipçilerini, çevrimiçi etkinliklerle birbirinden değerli sanatçılarla buluşturmayı sürdürüyor. Takvim, caz müzikten türkülere, şiir dinletisinden çocuk etkinliklerine yine dolu dolu… Tüm etkinlikleri İş Sanat’ın sosyal medya hesaplarında ve internet sitesinde bulabilirsiniz. Peki neler var?

 

 

Bu Muhabbet Bitmez: Ege, Akdeniz ve İç Anadolu türkülerinden derlenen repertuvarıyla “Bu Muhabbet Bitmez” projesi 16 Ocak akşamı saat 20.30’dan itibaren yayında. Proje kapsamında Türk Halk Müziği’nin değerli isimleri Uğur Önür, İsmail Çakır ve Umut Sülünoğlu sahne alıyor. Türk Halk Müziği severlerin ilgi ve beğeniyle takip ettiği üçlüye, ritim sazlarda Şakir Ozan Uygan ve Yaşar Erdoğan, nefesli sazlarda Hasan Kavallı eşlik ediyor.

 

Gülten Akın Şiirleri: Şiir ve hikâye tutkunlarının yıllardır büyük bir ilgiyle takip ettiği dinleti serisinde 18 Ocak’ta Gülten Akın’ın şiirleri yer alıyor.

 

Milli Reasürans Oda Orkestrası Konseri:  İş Sanat ve Milli Reasürans iş birliğinde düzenlenen, şef Hakan Şensoy yönetimindeki Milli Reasürans Oda Orkestrası’nın konseri 21 Ocak’ta yayında. Konserin solistliğini çellist Çağ Erçağ yapıyor. 

 

Bilal Karaman Quartet ve Ece Göksu Caz Konseri: Caz severlerin not etmesi gereken tarih 30 Ocak.

 

Çocukların merakla beklediği dünyaca ünlü klasik masallar 17 Ocak’ta Uyuyan Güzel ve 24 Ocak’ta Fındıkkıran ile devam ediyor. “Yazarının Sesinden” serisine 25 Ocak’ta Ethem Baran “Döngel Dünya” eseriyle konuk olacak. Tüm konser ve dinletiler saat 20.30, çocuk etkinlikleri ise saat 15.00’ten itibaren yayımlanacak. 

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar