Ana SayfaYEME & İÇMEİstanbul'un lokantalarına sahip çıkma zamanı!

İstanbul’un lokantalarına sahip çıkma zamanı!

COVID-19 krizi sebebiyle zor günler yaşayan yeme-içme sektörüne, ‘Restoranlar Evde’ adlı dergi-kitapla destek geliyor.

İstanbul’un 100’ün üzerinde restoranından tarifleri ve şehrin lezzetini hatırlatan onlarca yazıyı bir araya getiren dergi-kitaptan elde edilen tüm gelir, restoran çalışanları yararına kullanılıyor.

Gastronomi yazarı Cemre Torun’un, İstanbul’un 100’ün üzerinde özel tarifi ve şehrin lezzet hikâyelerini bir araya getirdiği ‘Restoranlar Evde’, çok sayıda kurum ve kişinin katkısıyla yeme-içme sektörüne destek olmayı amaçlıyor. Doğan Burda Dergi Grubu ve İstanbul Life dergisi iş birliğiyle yayımlanan dergi-kitaptan elde edilen gelirin tamamı, baskı ve gönderim maliyeti dışında, restoran çalışanları için kullanılıyor.

İstanbul’un tadı tuzu olan 100’ün üzerinde tarifi evimize getirirken, bu sektörün hayatımıza kattığı değeri hatırlatan yazılarla gastronomi kültürümüze dair kapsamlı bir içerik de sunuyor. Farklı kanallarda 100 TL’ye satışa sunulan dergi-kitaptan elde edilen tüm gelirin aktarılacağı ihtiyaç sahipleri, sektörün en kuvvetli temsilcilerinden TURYİD (Turizm, Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği) tarafından belirleniyor. Destek ise proje destekçilerinden Hepsiburada.com tarafından hediye çeki olarak ulaştırılıyor.

Satın almak için: https://www.hepsiburada.com/best-of-istanbul-restoranlar-evde-cemre-torun-p-HBV00000V0THH

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar