Ana SayfaGenelCaz tutkunları Lov Faralya’da buluştu

Caz tutkunları Lov Faralya’da buluştu

Antik Likya Yolu üzerindeki Lov Faralya, Lov Caz Günleri’ne üçüncü kez av sahipliği yaptı. Konuklarına yalnızca konaklama değil, doğanın kalbinde, kişiselleştirilmiş bir lüks deneyimi sunan bu özel otelin kayalar üzerinde konumlanan Akustik sahnesinde birbirinden değerli müzisyenler vardı.

Bir müzik festivali olmasının ötesinde; dinleyicileri yaşamın hızlı temposundan uzaklaştırıp doğanın ve sanatın birleştiği huzurlu bir limana taşıma mottosu ile düzenlenen LOVCAZ sahnesinde Ayhan Sicimoğlu’nun etkileyici ritimleri, Kerem Görsev Trio’nun ustalıklı melodileri ve Manuş-u Ala’nın duygusal ezgileri 31 Mayıs ile 1-2 Haziran gecelerinde yankılandı.

Ayhan Sicimoğlu (solda) ve Manuş-u Ala

Lov Faralya, Muğla merkeze 165, Fethiye’ye 30, Dalaman Havalimanı’na 74 kilometre uzaklıkta. Bu tek mekanla sınırlı kalmayıp bölgeyi keşfetmek isteyenler için ideal bir konum. Otelin 37 villası Akdenizin mercan rengi sularına denize sıfır konumda yer alıyor. Lüks detayları içeren özel mimarisi ile balayı çiftlerinin favorisi, kurduğu güneş panelleriyle kendi enerjisi üretecek kadar çevreci. Mayıs ayının başında açılan fine-dining restoran ‘Locuisine’nin sunduğu gastronomi deneyimi de Lov Faralya’yı güzelleştiren bir başka detay.”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar