Ana SayfaYAŞAMPop, Rap ve Rock’ın sevilen isimleri aynı sahnede buluşuyor

Pop, Rap ve Rock’ın sevilen isimleri aynı sahnede buluşuyor

Pop, Rap ve Rock dünyasının en sevilen isimlerini tek sahnede buluşturacak  #BtcTurkPRO Netd Festival, 14-15 Ekim tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta olacak.

İki gün boyunca müziğin hiç susmayacağı #BtcTurkPRO Netd Festival’da; Mabel Matiz, Ceza, Kalben, Batuhan Mutlugil, Çakal, Reckol, Can Gox, Rozz Kalliope, Jeff Redd, Kuty ve Ege yer alacak. Netd Müzik, KüçükÇiftlik Park ve İstanbul Life dergisi ortaklığında, URU ve Moko Yapım organizasyonu ve BtcTurk | PRO ana sponsorluğuyla gerçekleştirilecek olan #BtcTurkPRO Netd Festival’in biletleri passo’da!

KüçükÇiftlik Park, her sene yapılması hedeflenen #BtcTurkPRO Netd Festival’in ilkine ev sahipliği yapıyor! Pop, rap ve rock dünyasını #BtcTurkPROileSahnede buluşturacak olan Festival 14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Festival’in ilk günü pop ve rock sanatçıları, ikinci gününde ise rap yıldızları sahne alacak!

14 Ekim Cuma festivalin ilk gününde, Mabel Matiz, Kalben, Duman’dan tanıdığımız ve solo albümüyle kendinden bahsettiren gitarist Batuhan Mutlugil ve Can Gox sahne alacak.

Şokopop sahnenin açılışını yapmak üzere DJ kabininde yerini alacak!

 

Türkçe Rap’in yıldızlarını bir araya getirecek olan festivalin ikinci gününde ise Ceza, Rozz Kalliope, Çakal, Reckol, Türk Rap müziğine yeni ve popüler isimler kazandıran Perros Blancos’un bünyesindeki Jeff Redd, Kuty ve Ege rap müzik severlerle buluşacak. 15 Ekim Cumartesi günü sahnenin açılışını ise son dönemin en konuşulan DJ’lerinden Mezar Turizm yapacak.

 

BtcTurk | PRO ana sponsorluğunda, M.A.C, PUBG MOBILE, BanaBak, DIESEL ve %100 Müzik katkılarıyla Netd Müzik, KüçükÇiftlik Park ve İstanbul Life ortaklığı, URU ve Moko Yapım organizasyonu ile gerçekleşecek festivalin biletleri şimdi passo.com.tr’de!

Bilgi için: instagram.com/kucukciftlikpark
kucukciftlikpark.com
twitter.com/KucukCiftlik

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar