Ana SayfaAJANDAİş Sanat’ın dinletileri Ümit Yaşar Oğuzcan şiirleriyle başladı

İş Sanat’ın dinletileri Ümit Yaşar Oğuzcan şiirleriyle başladı

İş Sanat’ın edebiyatın usta şair ve hikâyecilerinin unutulmaz eserlerini müzikle buluşturduğu, yeni sezonun ilk dinletisi İş Kuleleri Salonu’nda Ümit Yaşar Oğuzcan şiirleriyle başladı.

Atilla Birkiye’nin metinlerini hazırladığı, Serdar Yalçın’ın müzik yönetmenliğini üstlendiği ve Mehmet Birkiye’nin sahneye uyarladığı “Önce Aşk Vardı” başlıklı dinletide şiirleri Metin BelginBülent Emin YararHakan Gerçek seslendirdi. Müzikle şiirinin bir araya geldiği bu özel akşamda Vedat Sakman vokal ve gitar, Koray Hatipoğlu klasik gitar, Zafer Aslan bas ve buzuki ile yer aldı.

Ümit Yaşar Oğuzcan’ın en sevilen şiirlerinin seslendirildiği ve salonu dolduran seyircilerin alkışlarıyla beğeni toplayan dinleti, 14 Kasım Pazartesi, saat 20.30’da İş Sanat’ın YouTube kanalında yayında olacak.

İş Sanat’ın dinletileri Behçet Necatigil’in “Şimdi Uzak Yakın…” başlıklı radyo tiyatrosu canlandırmasıyla 19 Aralık Pazartesi, saat 20.30’da İş Kuleleri Salonu’nda izleyiciyle buluşacak.

 

İş Kuleleri Salonu’nda rezervasyon yapılarak ücretsiz izlenebilecek dinletiler, aynı zamanda İş Sanat’ın YouTube kanalından da yayınlanacak. Yeni sezon etkinliklerini kaçırmamak istemeyenler İş Sanat’ın sosyal medya hesaplarını takip edebilir.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar