Ana SayfaGenelEnerji dolu bir kent festivali: Boyner Dynamic Fest

Enerji dolu bir kent festivali: Boyner Dynamic Fest

İstanbul’un ilk açık hava kültür, sanat ve etkinlik alanı Kemerburgaz Kent Ormanı YBY Woods, 23-24 Eylül tarihlerinde ‘yılın en dinamik festivali’ olarak tanımlanan Boyner Dynamic Fest’e ev sahipliği yapacak. Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu ile festivalin detaylarını konuştuk. 

Boyner Dynamic Fest’i hayata geçirirken ilham kaynağınız ne oldu?

Boyner Dynamic Fest’in ilham kaynağı hayatın dinamik halinden beslenen deneyim tutkumuz. Uzun bir süredir deneyim mağazacılığı adına oldukça hareketli bir dönüşüm içerisindeyiz. Müşterilerimize sunduğumuz deneyimi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize dokunduğumuz tüm kanallarımızı sadece alışveriş değil yaşam tarzı sunan destinasyonlar haline dönüştürüyoruz.

Hayatın her alanında deneyim sunan marka olmanın bir uzantısı olarak hayata geçirdiğimiz mağazalarımızdaki dönüşüm ve bunun son örneklerinden olan Boyner Dynamic adından da anlaşılacağı üzere tabii ki bu festivalin çıkış noktası. Uzun yıllardır spor ve outdoor giyim sevenlerin uğrak noktası olarak yüzlerce markayı bir arada sunuyoruz. Boyner Dynamic Fest ise hem Boyner’deki spor ve outdoor kategorisindeki güçlü konumumuzun hem de Boyner Dynamic mağazalarındaki enerji ve dinamizmin bir dışa vurumu. Boyner LiveWell ile de geçtiğimiz üç yıldan bu yana iyi yaşamı destekleyen sürdürülebilir, organik, vegan özellikli ürünleri müşterilerimizle buluşturarak pandemiden beri daha da önem kazanan iyi olma hali ile ilgili farkındalık yaratmak önemli odaklarımızdan.

Bugün Türkiye’de spor alışkanlıklarına baktığımızda her dört kişiden üçünün sporla ilgilendiğini veya harekete geçmek istediğini görüyoruz. Son yıllarda iyi yaşama olan ilgi artarak devam ediyor. İyi yaşam gibi herkesi etkileyen konularda toplumsal fayda adına kendimizi sorumlu hissediyoruz ve bu nedenle dinamizmin, hareketin ve aktif yaşamın herkesin hayatında yer almasını hedefliyoruz.

Aktif yaşam ve dinamizmi bu kadar odağımıza almışken herkesi harekete, iyi ve aktif yaşama davet edelim istedik ve “Yılın En Dinamik Festivali”ni, Boyner Dynamic Fest’i planladık.

Boyner Dynamic Fest ziyaretçilerini neler bekliyor?

Boyner Dynamic Fest’e hareketi, sporu ve iyi yaşamı hayatının merkezine alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz.

Boyner Dynamic Fest için 23-24 Eylül tarihlerinde iki gün boyunca İstanbul’un ilk açık hava kültür, sanat ve etkinlik alanı Kemerburgaz Kent Ormanı YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı’nda hep birlikte olacağız. Özellikle okulların açılmasıyla birlikte hareketlenen bu etkinlik alanı şehir hayatıyla yeniden buluşma noktası olarak konumlanıyor. Geniş bir alana yayılan festivalde hepsi birbirinden farklı, enerji dolu program ve aktiviteler bulunuyor. Dinamik Sahne, Değişim Sahnesi, Dönüşüm Sahnesi, Enerji Zone, Sinerji Zone ve çocuklara özel alanlar ile herkesin hayatına enerji katacağız. İki gün boyunca bol hareket, dinamizm ve eğlence bir arada olacak.

Spordan dans etkinliklerine, sağlıklı beslenmeden egzersizlere, mindfulness’tan yogaya birçok alanda ilham veren konuşmacılar, ruha iyi gelen deneyimler, eğlence, müzik, dans, keyifli atölyeler gerçekleştireceğiz. Çocuklarımız için de özel alanlarımız ve etkinliklerimiz olacak. Patili dostlarımıızı da unutmadık tabii ki…

Festival içeriğimiz oldukça geniş, katılım ise ücretsiz. Festivalimize katılmak isteyenler uygulama mağazalarında Boyner Dynamic Fest uygulamasını indirip kayıt olabilir, boyner.com.tr üzerinden tüm detayları inceleyebilirler. Ayrıca 23 Eylül akşamı  YBY Woods’taki Mavi Gri ve Can Bonomo konserleri de güne enerji katacak, festival sonrası dinamizmi devam ettirmek isteyenler konser biletlerini Biletix’ten alabilir.

Boyner Dynamic Fest’te hangi aktiviteler olacak?

Boyner Dynamic Fest için katılımcıların başının döndüğü, her yerde bir deneyimle karşılaşacağı dinamik bir program hazırladık. İki gün boyunca festivalimizde birçok farklı sahnede aktiviteler olacak.

Dinamik Sahne sabah koşuları, enerji dolu antrenman programları ve dans atölyeleri ile renklenecek. Değişim Sahnesi’nde ise katılımcılarımızı iyi ve aktif yaşamla ilgili farkındalık yaratmak üzere ünlü sporculardan iyi yaşam uzmanlarına kadar birçok tanınmış isimle buluşturacağız.

Bir oturumda Ayşegül Çoruhlu ile uzun ve sağlıklı yaşamı ya da Esin Aksoy ile Nefes ve Yaşam Farkındalığını konuşurken bir başka sahnede DansFabrika ile dans atölyesi yapacağız. Kahkaha yogası ile rahatlamak isteyenlere de yerimiz var ama adrenaline şahit olmak isteyenler için kaykay akrobasi showları da olacak.

Festival katılımcılarımız ayrıca Tuğrul Çağrı Yılmazer’in ilginç spor maceralarını, Tuğba Danışmaz’ın Olimpiyat Yolculuğu’nu, Aysu Türkoğlu’nun Manş ve Kuzey Denizi’nin geçiş hikayesini dinleme fırsatına sahip olacak.

Ece Vahapoğlu, Özgür Tetik, Berceste Şeber, Erhan Ali Yılmaz, Orçun Kürüm, Ömer Yeşilbaş gibi hepsi birbirinden değerli, alanında uzman isimleri ağırlayacağız Değişim Sahnesi’nde.

Festival boyunca nabızların en yüksek olacağı sahne ise Dönüşüm Sahnesi. Dönüşüm Sahnesi’nde gün boyunca yoga, step, zumba, cardio kickbox, cardio antrenman, kangoo jump ve spinning gibi aktiviteler yer alacak. Enerji ve Sinerji Zone dediğimiz alanlarımızda ise ileri dönüşüm, mandala, kahkaha yogası, kahve tadımı gibi farklı içerikte atölye ve deneyimlere yer vereceğiz.

Tüm bu enerji dolu aktivitelerin yanı sıra katılımcılarımıza gün boyunca Street Ball Turnuvası, Skate Park, Kaykay Şovları Zorbing Football, Body Painting ve Tattoo gibi birçok aktivite ile keyifli bir festival deneyimi yaşatacağız.

Böylesi dinamik bir festivalde iyilik olmadan olmazdı. Festival boyunca atılan adımlar Boyner ve Help Steps ile iyiliğe dönüşecek. Gün sonunda dönüştürülen adımlar Boyner ile iki kat değerli olacak. Ve Help Steps uygulaması üzerinden istenilen STK’lara bağış yapılabilecek.

Ayrıca, çevreye karşı sorumluluğumuzla festivalimizi atıksız festival olarak tasarlıyoruz. Atık ayrıştırma ekibimiz atıkların doğru noktalara yönlendirilebilmesi adına her günün sonunda çöpleri ayrıştıracak. Bu aşamada Boyner Grup Gönüllülerimiz de destek olacak.

Böylesi büyük bir festivali hayata geçiren bize inanan, dinamizme destek veren iş ortaklarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Ana destekçimiz Hopi’nin yanı sıra adidas, Asics, DC, Edding, EMU, Joma, Levi’s, LifeClub, MacFit, Merrell, Puma, Skechers, Tırtıl Kids ve Under Armour içerikleriyle de festivale büyük bir renk katıyorlar.

Dinamizm ve enerji dolu iki gün için herkesi Boyner Dynamic Fest’e bekliyoruz.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar