Ana SayfaŞEHİR REHBERİYENİ MEKANLARÇOCUKLAR VE ANNELERİ İÇİN

ÇOCUKLAR VE ANNELERİ İÇİN

Çocuklarınızı mutlu edecek ayrıntıları düşünerek tasarlanmış bir çocuk gelişim ve eğlence merkezi olan Mom’s & Tot’s, geçtiğimiz günlerde Caddebostan’da kapılarını açtı. Çocukların ifade potansiyeli, sosyalleşme ve iletişim becerilerini daha da yukarıya taşımak için tasarlanan Mom’s & Tot’s, öğrenirken eğlenmeyi sağlayan ve dünya üzerinde son dönemlerde kendini gösteren bir kavram olan ‘edutainment’ üzerine kurulu sistemi ile eğitim ve eğlenceyi dengeli bir biçimde birleştiriyor.

Çocukları motive eden, minimal ve dingin bir dekorasyona sahip Mom’s & Tot’s, her biri farklı dünyaların kapılarını açan üç kattan oluşuyor. İçeri girdiğinizde sizi keyifli bir patisserie alanı karşılıyor. Bu katta alanında uzman şeflerin, çocuklarınız ve sizin için hazırladığı sağlıklı ve birçok damak tadına hitap eden menüden dilediğinizi seçip, anın tadını çıkarabilirsiniz. Mekanın çok zengin bir menüsü var. Çay ve kahve çeşitlerinin yanı sıra smoothie çeşitleri 16 lira, milkshake’ler 15 lira. Pancake çeşitleri 26 lira, 2 kişilik Mom’s kahvaltı ise 68 lira. Ayrıca çocukların çok sevdiği waffle çeşitleri de 25 lira. Mekanın menüsünde çocuklara özel hazırlanan tatlar da var. Sebze çorbası 14, sebzeli misket köfte 34, balık köftesi ise 34 lira. Ayrıca omlet, smoothie bowl ve fırın yumurta çeşitleri hem çok leziz hem de çok sağlıklı.

İkinci katta sizi eğitici oyunlar, çocuğunuzun hayal gücünü genişletecek çeşit çeşit kitaplar ve çocuk modasına ve sağlığına yön veren özel tasarımlar bekliyor. Mekanın üçüncü katında ise yetişkinler için ayrılan terasın keyfini çıkarırken yine bir yandan aynı katta bulunan oyun ve etkinlik alanında, çocuklarınız ile eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Mom’s & Tot’s alanında uzman kişiler eşliğinde gerçekleşen drama, ritim ve dans eğitimleri ile çocuklarınızın yeteneklerini, eğilimlerini ve onları gülümseten aktiviteleri fark etmenize yardımcı oluyor. Benimsediği, “oyun oynarken öğrenme” metodu ile Mom’s & Tot’s, çocuklar için keşfedilecek yeni dünyalar sunuyor. Mekan salı-pazar günleri 09.00-18.30 saatleri arasında açık.

Operatör Cemil Topuzlu Caddesi No: 85/A Caddebostan Tel: 0533 575 84 29

Yazı: Zeynep GÜLER CEYLAN Fotoğraf: Avşar GÜLENER

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar