House of b

SADECE HAMBURGERCİ DEĞİL!
Akaretler son zamanlarda açılan mekanlar açısından hızlı bir değişim ve dönüşüm yaşıyor. Özellikle Şair Nedim Caddesi üzerinde konsept olarak birbirinden farklı mekanlar yan yana dizilmeye başladı. House of B, bu mekanlar içinde karşıdan baktığınızda adeta renleriyle insanı içine çekiyor. İçeriye girdikten sonraysa hamburger ve milk shake’leriyle büyülüyor. Yanlış anlaşılmasın House of B sadece hamburgerci değil. Bira ve kokteylleriyle de oldukça geniş bir menü sunuyor. Hamburgerleri double ya da single seçenekleriyle sunuyorlar. Klasik hamburger 20-27, cheeseburger 22-31 lira.

Mekanın artılarından biri de hamburgerinizi extra’lar bölümündeki karamelize soğan, çeddar, sucuk, dana bacon gibi eklemelerle yeniden yaratabiliyorsunuz. House of B’de hamburger yanına alacağınız her ürün için para ödemek gerekiyor. Sides bölümünde bulunan patates (8-9 lira), tatlı patates (14 lira) ya da soğan halkalarını (14 lira) öneririz. House of B’nin salataları da oldukça doyurucu. Salata fiyatları 8 ile 30 lira arasında değişiyor.

Makarnalarını da Mac n cheese bölümünde sunmuşlar. Makarnalar ise 18-27 lira fiyat aralığında sunuluyor. Mekanda özellikle hafta sonlarında dolup taşıyor. En çok tercih edilen ürünü ise smo-king hamburger (28-37 lira), mekanın imzası olmuş durumda. Milk shake’ler arasındaysa en çok shake and cake (17 lira) tercih ediliyor. Haftanın her günü açık olan mekan 11.30-12.00 saatlerinde hizmet veriyor.

Farklı seçenekleriyle dikkat çekiyor
House of B’nin en önemli özelliklerinden biri de vejetaryenlere özel sundukları veggie burger (22-29 lira). Et yerine tavuk yemek isteyenlere ise iki ayrı chicken burger seçeneği sunuyorlar. Ancak et seviyorsanız bizim önerimiz 120 gr bonfile ile hazırlanan dream B10 (34 lira).

SINANPAŞA MAH. ŞAIR NEDIM CAD.
NO: 14 BEŞIKTAŞ
TEL: 0212 236 27 47

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar