Ana SayfaŞEHİR REHBERİYENİ MEKANLARNİŞANTAŞI'NIN DUYARLI YENİSİ

NİŞANTAŞI’NIN DUYARLI YENİSİ

Nişantaşı’nda Amerikan Hastanesi’nin hemen yanından aşağıya doğru devam ettiğinizde Poyracık Sokak’ta sizi karşılayacak olan Lucky&Friends’le tanıştıralım sizi…

Mekan ismini  2015’te kansere yakalanan ve sahibi Duygu Çay’ın sevgisi ve desteğiyle hastalığını yenen özel köpek Lucky’den alıyor. Ve Lucky işte bu mekana ilham oluyor. Şu sıralar semtin en keyifli ve uğrak mekanlarından birisi haline gelen Lucky&Friends doğuyor böylelikle. ‘Save the animals’ mottosuyla yola çıkan mekan sıcak, sevimli ve şık atmosferiyle gündüz kahvenizi akşam ise kokteylinizi içebileceğiniz bir yer. Pazar günleri kapalı olan Lucky&Friends’de diğer günler saat 02.00’ye kadar leziz ve  orjinal kokteylleri tadabilirsiniz. Geleneksel kokteyllerin yanında mekanın özellikle imza kokteyller başlığı da oldukça geniş. French Dream, Lucky, Tea Cup, Spicy Passion imza kokteyller arasında tatmanız gerekenlerden. Kokteyllerin fiyatıysa 40 lira. Mekanın atıştırmalıklarıysa sunum ve lezzet olarak sizi oldukça tatmin edecek. Atıştırmalıklar arasındaysa  nachos, peynir tabağı, sandviç çeşitleri, gibi seçenekler var. Artık iş çıkışı bir şeyler içmek ya da hafta sonu lezzetli kokteyllerle eğlenmek için semtte rotanıza Lucky&Friends’e çevirebilirsiniz.

Teşvikiye, Poyracık Sok. No:45 Nişantaşı

Tel: 0212 234 85 87 

Sıcak ve lezzetli

Burada Tip Box yok ve yapılan her bahşiş Lucky’nin arkadaşlarına yardım olarak gidiyor. Ve yolunuz sabah kahvesi için  Lucky&Friends’e düştüyse kahvenizin yanında köpek dostlarınız için mama da alabiliyorsunuz.

Yazı: Burçak ŞENER

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar