Ana SayfaŞEHİR REHBERİYENİ MEKANLARNİŞANTAŞI'NIN YENİSİ: SAM KITCHEN&BAR

NİŞANTAŞI’NIN YENİSİ: SAM KITCHEN&BAR

Nişantaşı Reasürans Çarşısı’nda Kantin’in yerine geçtiğimiz aylarda açılan Sam Kitchen şimdiden müdavimlerini yaratmış görünüyor. Menüsüyse modern Türk mutfağının inovatif yorumlarından oluşuyor. Oldukça şık ve ferah bir atmosfere sahip. Oturduğunuz her saniye yemek keyfinize atmosferin keyfi de eşlik ediyor. Yemekler hem porsiyonlarının genişliği hem de sunumlarıyla gözünüze hitap ediyor. Yani burası yaz-kış semtin en uğrak mekanlarından olacağa benziyor. Ot mücveri (22 lira), levrek kinoa salatası (48 lira), kum midyeli linguini (39 lira), Sam burger (38 lira) bizim favorilerimizden oldu.

Yemek sonrası ya da öğleden sonra çay/kahvenize eşlik edecek lezzetli tatlıları da var; crumble (25 lira), lokma (22 lira), balkabağı cheesecake (26 lira), sufle (25 lira) tatlılar başlığından ilk aklımıza gelenler. Mekanın keşfe açık bir kokteyl ve şarap menüsü olduğunu da ekleyelim. Kokteyllerden ‘Hot Mess’e şans verin. Mekan pazartesiden cumartesiye 10.00 ile 00.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor.

AKLINIZDA OLSUN

Mekan pazar günleri kapalı ancak ayın ilk pazarı kapılarını açıyor ve sizi doyurucu brunch’ına davet ediyor. Her cumartesi 17.00-20.00 arası Sam Kitchen’da ‘Happy Hour’ zamanı. Sam Kitchen’da aynı zamanda haftalık menü de hazırlanıyor ve ekmekleri burada yapılıyor, aklınızda olsun.

Abdi İpekçi Cad. No: 57B Milli Reasürans Çarşısı 16-60 Nişantaşı / 0212 343 50 53 /

Yazı: BURÇAK ŞENER Fotoğraflar: AVŞAR GÜLENER

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Populer Yazılar